Niebiański TopShop

2/05/2014

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią wracam do Was z regularnymi postami. Na dobry początek wczoraj zaczęłam od makijażu, a dzisiaj recenzja. W związku z tym, że zdania były podzielone na temat tego, o którym produkcie chcecie przeczytać najpierw dlatego postanowiłam na pierwszy ogień rzucić jeden z lakierów.
Na wstępie powiem, że lakier ten to pierwszy kosmetyk. Mało tego, to pierwszy produkt jaki w ogóle posiadam z tego sklepu. I nie będę ukrywać, że pokładałam w nim na prawdę głębokie nadzieje. Co z tego wynikło? Przekonacie się czytając dalej :)
Mowa dzisiaj oczywiście o...

Lakier do paznokci, 201 Celestial, TopShop

Opakowanie:
Lakier znajduje się w dość małej buteleczce, a przynajmniej wyglądającej niepozornie, bo mieści całe 8ml kosmetyku. Jest ona przezroczysta i pięknie eksponuje kolor lakieru. Napisy na niej są takie fajnie chropowate i nie ścierają się. Do tego nazwa koloru znajduje się na naklejce na zakrętce, a także na spodzie buteleczki.
Co mnie urzekło w tej buteleczce to właśnie zakrętka. Jest matowa w groszki i wygląda przeuroczo.
Lakier posiada dość długi, płaski i średnio szeroki pędzelek, dzięki któremu aplikacja produktu jest bardzo przyjemna.


Właściwości:
Konsystencja lakieru jest akurat taka jaka powinna być, czyli nie jest zbyt gęsta, ani też zbyt rzadka. Produkt bardzo ładnie rozprowadza się na płytce paznokcia. Mój kolor to numer 201 o wdzięcznej nazwie Celestial czyli Niebiański. I rzeczywiście kolor tak wygląda. Od samego początku, kiedy tylko go zobaczyłam skojarzył mi się z niebem.
Lakier ma kremowe wykończenie z naturalnym połyskiem, który raczej nie schodzi i nie znika w skutek codziennych czynności dłońmi. Krycie jest całkiem przyzwoite. Należy nałożyć dwie warstwy. Ale myślę że jedna grubsza też dałaby radę. Co do trwałości na paznokciach to tu muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Miałam nim pomalowane pazury przez 5 dni i przez ten czas nie pojawił się nawet najmniejszy odprysk. Jedynie na końcówkach lakier zaczął się delikatnie ścierać.

Informacje ogólne:
Tak jak już wspomniałam buteleczka mieści 8ml kosmetyku i w sklepie TopShop (ja kupowałam w warszawskich Złotych Tarasach) kosztuje 25 zł.

Podsumowanie:
Lakier, jak z resztą wszystko w tym sklepie, nie należy do najtańszych, ale według mnie jest wart tych 25 zł i z całą pewnością kupię też inne kolory :)

xoxo

Zobacz podobne

14 komentarzy

Dziękuję Wam za komentarze. Wszystkie je czytam i staram się na nie odpowiadać. Jednakże bardzo proszę o nieumieszczanie tzw. spamu, gdyż będzie on bezwzględnie usuwany.