Biżuteria MIKI - moja handmadowa pasja!

5/05/2014

Witajcie,

Dzisiaj chciałabym Wam po krótce przedstawić co robię jak mnie tu nie ma, oczywiście pomijając rodzinę i studia :)

Od pewnego czasu zainteresowałam się ręcznie robioną biżuterią. Jestem niesamowicie zauroczona techniką soutache - bardzo mi się podobają zarówno kolczyki, bransoletki jak i opaski do włosów. Niestety brak wystarczającej ilości wolnego czasu i chyba troszkę brak zdolności manualnych nie pozwoliły mi zgłębić techniki wykonywania tak pięknych rzeczy.


Któregoś jednak dnia przeglądając strony na których można kupić ręcznie wykonane przedmioty natknęłam się na bransoletki wykonane techniką bead crochet czyli po polsku mówiąc sznura koralikowego na szydełku. Bransoletki ujęły mnie doszczętnie i stwierdziłam, że to jest to! i muszę tego spróbować! Czym prędzej pobiegłam do pasmanterii po koraliki, szydełko i kordonek i tak zaczęła się moja przygoda.

Początkowo 'dziergałam' tylko dla siebie i rodziny, ale ostatnio target zaczął się rozrastać. Założyłam fanpage na fb i otworzyłam swój własny butik w znanym serwisie internetowym. Sprzedaję również lokalnie, dzięki tzw poczcie pantoflowej. Dzięki temu zaczęłam inwestować w materiały i mój mały 'warsztat', a ostatnio nawet powstały metki Biżuterii MIKI, bo tak właśnie nazywa się moja marka biżuterii.


Biżuteria MIKI jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta. Indywidualny dobór kolorystyczny zarówno koralików, zawieszki jak i zakończeń, wzoru bransoletki oraz jej długości.

Tworzenie biżuterii jest przede wszystkim moją pasją i cieszę się, że mogę robić to co lubię!


Bardzo serdecznie Was zapraszam na mojego fanpage na facebooku, gdzie możecie obejrzeć wykonane dotychczas przeze mnie projekty, obejrzeć dostępne koraliki i zawieszki oraz złożyć zamówienie.

Zobacz podobne

2 komentarzy

  1. Moja koleżanka takie robi. Dostałam jedną w prezencie i mogłabym się z nią nie rozstawać :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za komentarze. Wszystkie je czytam i staram się na nie odpowiadać. Jednakże bardzo proszę o nieumieszczanie tzw. spamu, gdyż będzie on bezwzględnie usuwany.