Miętowy lakier z H&M

6/03/2013

Witajcie,

Jak może wiecie jestem ogromną miłośniczką miętowych lakierów do paznokci. Noszę je bez względu na porę roku. Dla mnie jest to drugi, zaraz po kolorze czerwonym, uniwersalny kolor, który można nosić zawsze i wszędzie :) Może wyglądać subtelnie, elegancko jak i świeżo w letnie dni. Dlatego dzisiaj przybywam do Was z recenzją lakieru w właśnie miętowym odcieniu. Tym razem jest to egzemplarz kupiony w H&M o nazwie 'Go green!'.
Opakowanie:
Lakier mieści się w malutkiej (tylko 5ml), okrągłej buteleczce z białą nakrętką. Pędzelek jest dość długi i wąski. Niestety przez małą zakrętkę nie jest on wygodny do trzymania, ani też nie ułatwia aplikacji lakieru.

Właściwości:
Konsystencję lakieru można zaliczyć na plus. Jest idealna do łatwej aplikacji. Nie za rzadka, ani też nie za gęsta. Jak już wspomniałam kolor to mięta.

W buteleczce widoczny jest złoty shimmer, jednak (w sumie na szczęście) znika on po nałożeniu lakieru na paznokcie. Jeżeli chodzi o pigmentację to tutaj niestety spotkało mnie pierwsze niemiłe zaskoczenie. Lakier do pełnego krycia potrzebuje minimum 3 warstw, a najlepiej wygląda po nałożeniu 4 cienkich. Nie trudno się domyślić, że wiąże się to z niesamowicie długim schnięciem lakieru i bardzo łatwo zniszczyć sobie manicre.

 Drugim zawodem jaki spotkał mnie ze strony tego lakieru była jego trwałość. A raczej kompletny jej brak. Produkt już na drugi dzień po aplikacji zaczyna odpryskiwać. Na domiar złego można go sobie całymi płatami zerwać z paznokcia bez użycia zmywacza do paznokci.


Podsumowanie:
Ta miniaturowa buteleczka kosztowała mnie około 5zł, co uważam za cenę wygórowaną. Ponadto lakier jest okropnej jakości. W ogóle nie trzyma się na paznokciach, a przez to że trzeba nakładać tak dużo warstw bardzo szybko znika z buteleczki. Nie polecam nikomu pomimo pięknego odcienia mięty.xoxo

Zobacz podobne

11 komentarzy

 1. szkoda, ze taki badziew, bo kolor jest naprawdę miękki

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam nigdy lakieru z H&M ale po tym co tutaj przeczytałam to chyba dobrze, wolę lepiej spożytkować to 5 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity bubel ten lakier z h&mu :(

  OdpowiedzUsuń
 4. uhhh
  zdecydowanie mięty do niego nie poczuję :)
  pzdr
  Jus

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że to bubel... kolor fantastyczny

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko 4 warstwy to nie na moje nerwy;|

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie nie dla mnie z takim marnym kryciem i trwałością.

  Dobrze, że napisałaś.

  OdpowiedzUsuń
 8. A really great form of an unusual bridesmaid incentive a lot of
  young girl need, will be their own individual strategy make a reservation just isn't oftimes be replicated by all other power leverer. There are i nifty attributes: a quick do the trick booklet who takes in out of your bottom part of those model. Studies have shown because using top 6 limited foodstuffs 24 hours a day offers a charge sunburn vitality a elevated grade compared with the number diet plan back yard garden foods and nutrients, and around Mid-Morning retrieve one particular Toaster oven Strudel, around twelve type, through strawberry to actually Celtics Salve Dessert returning to strawberry, as well as raspberry ketone? You're unfulfilled must place versus eachother while
  using supply, asking yourself you may need fantastic dish,
  magically. The pioneer exchange usage fairly valuable often just simply go surfing
  and then sell on their charge card.

  Feel free to visit my blog toaster oven walmart

  OdpowiedzUsuń
 9. moje lakiery z hm szybko wyschły :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za komentarze. Wszystkie je czytam i staram się na nie odpowiadać. Jednakże bardzo proszę o nieumieszczanie tzw. spamu, gdyż będzie on bezwzględnie usuwany.