Przyszedł czas na wyniki

2/17/2012

Wczoraj zakończyło się mój pierwszy konkurs, a w sumie to i rozdanie w jednym :) Teraz tak jak w tytule postu już napisałam przyszedł czas na ogłoszenie wyników.
Ale zanim to, to muszę przyznać, że troszkę mnie rozczarowałyście... W pierwszym rozdaniu wzięło udział tak wiele osób, a teraz zgłosiło się zaledwie 60. Jest mi z tego powodu troszkę przykro...
Wszystkie razem uzbierałyście 84 losy, ale niestety znalazły się też osoby, które musiały zostać zdyskwalifikowane. Na szczęście było ich mniej niż ostatnio ale jednak...

A teraz przejdę do głównego tematu postu...
Nie było mi łatwo wybrać jedną wypowiedź na temat kosmetyku bez którego nie mogłybyście się obyć, dlatego poprosiłam o pomoc moją siostrę. I wspólnie stwierdziłyśmy, że nagroda główna wędruje do Izabeli z bloga O tym, co babskie!
Wypowiedź Izy była bardzo mądra i ciekawa, za co zostaje nagrodzona :)Nagrody pocieszenia (3) zostały rozlosowane przez maszynę losującą między pozostałe uczestniczki konkursu.

Nagroda pierwsza wędruje do numeru
Czyli  


Nagroda druga wędruje do numeru 
Czyli 


Nagroda trzecia wędruje do numeru
Czyli  


Wszystkim dziewczynom serdecznie gratuluję. Zaraz napiszę do Was wiadomości na maila. Jeżeli nie przyślecie mi wiadomości zwrotnej z danymi do 20 lutego do godziny 12 losowanie odbędzie się ponownie.


xoxo
 

Zobacz podobne

16 komentarzy

 1. Gratuluję, zazdroszczę:)) Tyle nagród a dla mnie maszyna losująca mało łaskawa^^

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale nie poddawaj się, może będziesz miała więcej szczęścia w następnych rozdaniach i konkursach :D

   Usuń
 2. O, dziękuję bardzo :) W momencie poprawiłaś mi humor! Zaraz wysyłam maila :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie ma za co, cieszę się, że poprawiłam humorek :D

   Usuń
 3. Ale szczęściary : Gratuluje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ale fajnie, gratuluję ;***

  http://dont--stop--believin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za komentarze. Wszystkie je czytam i staram się na nie odpowiadać. Jednakże bardzo proszę o nieumieszczanie tzw. spamu, gdyż będzie on bezwzględnie usuwany.