Wyniki po raz drugi

2/20/2012

Niestety dziewczyna o nicku 'jagodowo97' nie napisała do mnie maila z danymi do wysyłki. W związku z tym dzisiaj odbyło się ponowne losowanie trzeciej nagrody pocieszenia :)
Tym razem szczęście uśmiechnęło się do numeru

Czyli  


Gratuluję. Już wysyłam do Ciebie maila z prośbą o adres i czekam na odpowiedź do środy 22 lutego do godziny 12.xoxo

Zobacz podobne

20 komentarzy

 1. AhhhhAhhhh to nie fer ;dd

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie ;) ! http://cherrylassie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też do Ciebie wysłałam maila z pytankiem :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nail Teka kupuję na allegro, albo w sklepie ezebra :) A balsamy były jeszcze o smaku (:D) kakao, oliwkowym, cytrusowym, różanym i morskim chyba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, niestety muszę zrezygnować. Mam nadzieję, że to nie będzie dla Ciebie kłopot z wybraniem innej osoby. Jeszcze raz przepraszam...

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam że się nie zgłosiłam, dziewczyna zrezygnowała, czy można to jakoś odwołać. Bardzo przepraszam za utrudnienia i że nie podałam swoich danych. jagodowo97

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę wszystkim szczęściarzom ja zawsze takie opłakane szczęście :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie jeśli masz ochotę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wniosek - trzeba zapisywać sobie gdzieś w jakich konkursach brało się udział. Choć z własnego doświadczenia wiem, że nie est to łatwe. Sama biorę udział w wielu i to jest niezwykle trudne;D
  Ps. Zajrzyj czasem na mojego bloga, są tam recenzje kosmetyków (zazwyczaj kolorówki) i informacje o rozdaniach i konkursach. Obserwuję;)

  OdpowiedzUsuń
 10. nie wiedziałam gdzie Ci odpowiedzieć na pytanie, które zadałaś u mnie w komentarzu więc odpowiem i tutaj : tusz jakiego użyłam to essence , i love extreme ;)
  http://looklikemylove.blogspot.com/2011/10/essenceowy-strza-w-dziesiatke-maskara-i.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za komentarze. Wszystkie je czytam i staram się na nie odpowiadać. Jednakże bardzo proszę o nieumieszczanie tzw. spamu, gdyż będzie on bezwzględnie usuwany.